Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gözaltına Alınan 5 Polis Adliyede

Gözaltına Alınan 5 Polis Adliyede
Manisa başta olmak üzere 5 ilde polisin düzenlediği ’paralel yapı’ operasyonunda gözaltına alınan, aralarında Manisa İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube eski müdürünün de bulunduğu 5 polis adliyeye sevk edildi.

 

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, geçen 27 Ekim’de sabaha karşı, paralel devlet yapılanması içinde yer aldıkları, usulsüz dinleme, evrakta sahtecilik, özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel bilgilere usulsüz ulaşma ve depolama suçlarını işledikleri öne sürülen polislere yönelik olarak Manisa, Konya, Ankara, Kastamonu ve Afyonkarahisar’da operasyon düzenledi.
 
Manisa İstihbarat Şubesi eski Müdürü M.D. Afyonkarahisar’da gözaltına alındı. M.D., gibi daha önce Manisa’da İstihbarat Şube’de görev yapmış polis memurları H.D., B.K., O.K. ve R.Ö. de diğer illerde gözaltına alındı. Manisa’ya getirilen şüphelileler, polisteki işlemlerinin ardından bugün Manisa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilip, kelepçeli olarak adliyeye sevk edildi.
 
Sağlık sorunları bulunan şüphelilerden O.K., diğer şüphelilerden 1 saat sonra adliyeye getirildi. Adliyeye getirilirken kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına, "Özgür basın varsa konuşacağım" diyen O.K., meslektaşları tarafından susturuldu.
 

Yayın Tarihi : 30.10.2015 : 13:46

Etiketler : Paralel    Operasyonunda    Gözaltına    Alınan    Polis    Adliyede   


Yorumlar

4491
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN