Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayyum Ekibi İle Manşet Gerginliği

Koza-İpek Holding’e kayyum atanan yetkililer, sabah saatlerinde gazete çalışanlarıyla bir toplantı yaptı. Bugün Gazetesi’nin yayınlanmaya devam edeceğini söyleyen kayyum atananlardan Av. Hasan Ölçer ile çalışanlar arasında gazete manşeti nedeniyle gerginlik yaşandı.

 

Koza İpek Holding’e bağlı Kanaltürk binasında kayyum ekibi çalışmalarına devam ediyor. Sabah saatlerinden itibaren işe gelen çalışanlar kurum kartları kontrol edildikten sonra içeri alındı. Kanal binası önünde ise iki TOMA ile çok sayıda polis hazır bekliyor.
 
KAYYUM: MAHKEME KARARINA GASP DİYEMEZSİNİZ
 
Bugün gazetesinin manşetini rezalet olarak değerlendiren Hasan Ölçer’e bir çalışan, “Gazete bizim namusumuz” diyerek tepki gösterdi. Ortam gerginleşirken Av. Hasan Ölçer, ‘Çık dışarı iş akdin feshedildi” diyerek bir çalışanı işten kovdu. Daha sonra “Kayyumla gasp” manşetini gösteren Hasan Ölçer, “Bu düşüncede arkadaşımız varsa, biz çalışmak istemiyoruz. Mahkeme kararına gasp diyemezsiniz” dedi.
 
ARABASINI BULAMAYINCA TAKSİ İLE GİTTİ
 
Kanaltürk-Bugün binasından öğlen saatlerinde beraberindeki iki kişi ile birlikte çıkan Av. Hasan Ölçer, otomobilini bulamadı. Yanındakilerden bir kişi Ortaklar Caddesi’nde bir süre otomobili aradı. Bu sırada habercilerin görüşme talebini kabul etmeyen Hasan Ölçer, otomobili bulunamayınca taksiye binerek uzaklaştı.

Yayın Tarihi : 29.10.2015 : 13:02

Etiketler : Kayyum    Ekibi    İle    Manşet    Gerginliği    Genel   


Yorumlar

7661
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN