Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Cumhuriyet En Büyük Kazanımımız''

''Cumhuriyet En Büyük Kazanımımız''
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı ve Buca ilçelerinde seçim çalışmalarına katıldı. Cumhuriyet Bayramı’nda mini miting yapan Kaya, "Cumhuriyet egemenliğin, çağdaşlaşmanın, gelişmenin, ilerlemenin sembolüdür, kaynağı ise millettir" dedi.

 

AK Partili Mahmut Atilla Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Torbalı Cumhuriyet Mahallesi’nde bir de miting yaptı. Kaya, AK Parti’nin 2023 hedefine milletin de desteğiyle güçlü bir şekilde yürüdüğünü ifade ederek, Cumhuriyetin 100. yılında ’lider ülke Türkiye’ parolasıyla çalıştıklarını hatırlattı. Cumhuriyetin 100. yılı olan 2023 hedeflerine yıllardır vurguladıkları gibi güçlü ve kararlı adımlarla yürüdüklerini belirten Kaya, "AK Parti’nin tek başına iktidarda olduğu dönemde atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün güçlü ve büyük Türkiye’den bahsediyoruz. Cumhuriyetin ilan edilişinin 92. yıldönümünü, milletçe aynı duygu birliği ve gururla kutlamanın heyecan ve coşkusu içerisindeyiz. Cumhuriyet egemenliğin, çağdaşlaşmanın, gelişmenin, ilerlemenin sembolüdür, kaynağı ise millettir. Cumhuriyet en büyük kazanımımız" dedi. Kaya, Torbalı’daki temaslarında ayrıca Yazıbaşı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, sorun dinleyerek seçmenlerden çözüm için destek istedi.
 
AK Partili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı ziyaretlerinin ardından Buca’da Yaylacık Mahallesi ve Şirinyer Pazaryerinde vatandaşlarla buluştu, pazarcı esnafının elini sıktı. Kaya, "1 Kasım’a giderken tüm gücümüzü ve moralimizi yine milletimizden alıyoruz. Türkiye büyümeye AK kadrolar öncülüğünde hızla devam edecek. Milletin partisi yeniden tek başına iş başına geliyor" dedi.

Yayın Tarihi : 29.10.2015 : 10:48

Etiketler : Kaya    cumhuriyet    En    Büyük    Kazanımımız    Bölge   


Yorumlar

3404
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN