Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıç, ’Umutsuz Olmayın’

Kılıç, ’Umutsuz Olmayın’
MHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç Gündoğdu Meydanı’ndaki seçim tırında vatandaşlarla buluştu, "Türk milleti olarak kendi küllerimizden her zaman doğmayı başarmış ve büyük medeniyetler kurmuş bir milletiz" dedi.

 

7 Haziran seçimlerinden önce parti olarak ekonomi ağırlıklı söylemler ve projelerle milletin huzuruna çıktıklarını ifade eden Kılıç, seçimlerin ardından ülkenin sürüklendiği terör batak sonucunda milletin ve ülnein güvenliğinin ön plana çıktığını vurguladı. Senem Kılıç, “Milletçe Cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bugünlerdeki kadar memleketimiz bu denli büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelmemişti. Ancak biz güçlü bir milletiz. Türk milleti olarak kendi küllerimizden her zaman doğmayı başarmış ve büyük medeniyetler kurmuş bir milletiz" dedi.
 
Yaşanan gelişmeler ve ülkenin durmadan daha kötü şartların içine itilmesi sonucunda milletin büyük kısmının umutsuzluğa düştüğüne dikkat çeken Kılıç, “Maalesef milletimiz derin bir umutsuzluk içinde. Bir çoğu bu ülkede hiçbir şeyin değişmeyeceğine inandığı gibi, haksızlıkların, yolsuzlukların, hırsızlıkların, cinayetlerin devam edeceği görüşünde. Bundan dolayı da milletimiz kendi kabuğuna çekiliyor ancak içten içe büyüyen bir öfke var. Milletimize buradan sesleniyorum: Umutsuzluğa düşmeyin. Bu ülkenin, Atamızın kurduğu cumhuriyetimizin Milliyetçi Hareket Partisi var. Biz MHP olarak bu ülkeyi yeniden ayağa kaldırmaya ve hak ettiği güzel günlere götürmeye talibiz. Biz Türk milletinin ve dünyanın en güzel ülkesi Türkiye’nin geleceğiyiz" dedi.
 
Özellikle genç nüfusun büyük bir umutsuzluk içine düştüğünü aktaran Kılıç, genç işsizliğin bunun en önemli nedeni olduğunun altını çizdi. Sadece İzmir’deki gençlerin yüzde 40’ının işsiz olduğunu önesüren Kılıç, "Durumun farkında olan gençlerimizden partimize büyük bir yönelme olduğu doğrudur. Hakkımızda yapılan kara propogandalar gençlerin oylarını bizden koparmayı başaramamıştır. Gençler bizim yanımızda durduğu sürece de ülkemizi ve milletimizi hiç bir güç bölemeyecek, hiçkimse milletimiz üstünden kendi hayallerini gerçekleştiremeyecektir" dedi.

Yayın Tarihi : 29.10.2015 : 10:48

Etiketler : Kılıç    umutsuz    Olmayın    Bölge   


Yorumlar

9755
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN