Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cam Merkezi’nden Örnek Eğitim

Cam Merkezi’nden Örnek Eğitim
Yorsan Akademi’yi kuran Cam Merkezi, bayilerini iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirdi. Türkiye’nin her noktasından 200’e yakın Cam Merkezi Bayisinin katıldığı seminer büyük ilgi görürken, finans ve sigorta konularında da bayilere sunum yapıldı.

 

Çeşme’de düzenlenen seminerde konuşan Cam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Semavi Yorgancılar, Türkiye’nin Soma ve Ermenek başta olmak üzere yüzlerce insanını yitirdiği iş kazaları yaşadığına dikkat çekerek, bu yıl seminerlerinin ana konusunu İş Sağlığı ve güvenliğine ayırdıklarını söyledi. Yorgancılar, “Türkiye iş kazalarında Avrupa birincisi, Dünya üçüncüsü bir ülke. Ülkemizde 3 dakikada bir iş kazası oluyor. 90 dakikada bir bu kazalarda çalışanlar sakat kalıyor. Bu nedenle bizimle birlikte herkesin bu konuya duyarlı olmasını istiyoruz. Cam sektörü riskli işler kapsamında o nedenle daha dikkatli olmamız gerekiyor. Umarım bu tür eğitimler ve toplum olarak bu konuya daha duyarlı olmamızla iş kazalarını minumum düzeye iner" dedi.
 
Seminerde iş sağlığı ve güvenliği seminerini İş Güvenliği Uzmanı Suat Kayakuş verirken, ayrıca Odeabank İzmir Kurumsal Bankacılık Direktörü Cem Taner de Cam Merkezi bayilerini dünya ve Türkiye ekonomisi ile bilanço ve risk yönetimi konusunda bilgilendirdi.

Yayın Tarihi : 29.10.2015 : 10:39

Etiketler : Cam    Merkezinden    Örnek    Eğitim    Bölge   


Yorumlar

8721
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN