Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şahin'den Dikkat Çekici Açıklamalar

Şahin'den Dikkat Çekici Açıklamalar
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye’de birilerine, Ak Parti’yi iktidardan uzaklaştırmak için taşeronluk görevi verildiğini belirterek, "Okyanus ötesinde faaliyette bulunan bir örgüte bu görev verildi. Onların yargıdaki ve emniyetteki adamları kanalıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın koluna kelepçe takılacak ve iş başından uzaklaştırılacaktı. Başaramadılar, başaramayacaklar. Şunu bilesiniz ki Türkiye’nin kaderiyle Ak Parti’nin kaderi aynıdır" dedi.

 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Adayı Mehmet Ali Şahin, partisinin İl Başkanlığı’nca düzenlenen ’Ak Yürüyüş’ programına katıldı. Soğuksu, Yeni Mahalle ve Namık Kemal Mahallesi’nde partililerle birlikte yürüyerek seçmenlerden oy isteyen Şahin, yürüyüş sonunda yaptığı konuşmada Cumhuriyet’e layık olmanın, sahip çıkmanın hizmetle, vatandaşın yaşam kalitesini yükselterek, Türkiye’yi büyütmekle olacağını söyledi. Şimdi Cumhuriyetin daha güçlü olduğunu ifade eden Şahin şöyle konuştu: "Çünkü milletimiz Cumhuriyete, ülkesine, ülkesinin geleceğine sahip çıkıyor. O bakımdan inanıyorumki 1 Kasım’da Türkiye’yi 2019’a kadar taşıyacak kendi içinde uyumlu ve istikrarı yeniden getirecek olan bir siyasi partiyi tek başına milletçe iktidara getiriniz. Ak Parti dışındaki siyasi partilerin tamamının beklentisi 1 Kasım akşamı sandıktan koalisyon çıksın istiyorlar. Çünkü hiçbirinin tek başına iktidara gelme hedefi ve gücü yok. Bunu açıkça görüyorlar. Özellikle Cumhuriyeti kurduğunu iddia eden CHP çıkıp göğsünü gere gere ’Biz Cumhuriyetle yaşıt bir partiyiz. 1 Kasım seçimlerinde tek başımıza iktidara geleceğiz’ diyebilmeli, diyemiyor. 2 gün önce ben bunu söyledim diye Sayın Kılıçdaroğlu beni eleştiriyor ve ’şantaj yapıyorsunuz millete’ diyor. 1 Kasım seçimlerinde sandıktan bir tek parti çıkmalıdır. Tek başına iktidar dönemlerinde Türkiye daha fazla hizmet almıştır, daha fazla büyümüştür. Koalisyon dönemleri, koalisyon ortaklarının çatışmaları halinde geçmiştir ve uzun ömürlü de olmamıştır."  
 
ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NIN AÇIKLAMASI
 
Daha sonra Safranbolu’da partisinin İlçe Başkanlığı’nca çay bahçesinde düzenlenen toplantıya katılan Şahin, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Ankara’da terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamayı değerlendirdi. Şahin, şöyle dedi: "Bu açıklamanın özeti şudur; ’Ankara’da 102 vatandaşımızın ölümüne sebep olan o eylemin amacı 1 Kasım seçimlerini yaptırmamaktır’ diyor. Peki neden 1 Kasım seçimlerini birileri yaptırmamak istiyor? Bir takım terör örgütlerini kullanarak Türkiye’de demokrasinin önünü kesmeyi, Türkiye’deki normal demokratik hayatın yolundan çıkmasını ve Türkiye’de bir kaosun ciddi bir siyasi ve ekonomik sorunun meydana gelmesini kim istiyor? Şunu bilelim ki, tüm terör örgütleri taşerondur. Artık çağımızda savaşlar devletler arasında yapılmıyor. Yani devletlerin silahlı kuvvetleri arasında savaş yapılmıyor artık. Bir ülkeyle hesabı olan başka ülke veya ülkeler bir takım taşeron terör örgütlerini kullanıyorlar."
 
TÜRKİYE’NİN KADERİYLE AK PARTİ’NİN KADERİ AYNI
 
Türkiye’nin önünün kesilmeye çalışıldığını söyleyen Şahin, "Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Özellikle 1 Kasım seçimlerine doğru giderken 7 Haziran’da tek başına iktidarını önlediklerini düşündükleri Ak Parti’nin 1 Kasım’da yeniden tek başına iktidara geleceğini görmeye başladılar. Niye bazı çevreler, hatta bazı ülkeler Ak Parti’nin Türkiye’yi yönetmesinden rahatsız oldular? Neden Recep Tayyip Erdoğan yurt dışındaki bazı basın yayın organlarında hep kendisine hakaret edilen, hatta ’diktatörce davranıyor’ diye bir takım ithamların altında bırakılıyor. Sebebi ne? Çünkü Ak Parti Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu Türkiye’de bağımsız bir politika takip ediyorlar. Ama ne yerli iş birlikçileri, ne terör örgütleri, ne de yurt dışındaki örgütler Türkiye’nin gidişini durduramayacak. Recep Tayyip Erdoğan Davos’ta ’One Minute’ dedi ya ondan sonra Türkiye’de birilerine, Ak Parti’yi iktidardan uzaklaştırmak için taşeronluk görevi verildi. Okyanus ötesinde faaliyette bulunan bir örgüte bu görev verildi. Onların yargıdaki ve emniyetteki adamları kanalıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın koluna kelepçe takılacak ve iş başından uzaklaştırılacaktı. Ama başaramadılar, başaramayacaklar. Şunu bilesiniz ki Türkiye’nin kaderiyle Ak Parti’nin kaderi aynıdır" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 28.10.2015 : 23:19

Etiketler : Mehmet    Ali    Şahin    Türkiyenin    Kaderiyle    Ak    Partinin    Kaderi    Aynıdır    Politika   


Yorumlar

1235
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN