Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vekil Adayından Kadın Çalışanlara Ziyaret

Vekil Adayından Kadın Çalışanlara Ziyaret
İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren CHP İzmir 2’nci bölge milletvekili adaylarından Sibel Parmaksız, ilçedeki kadın esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi, CHP’ye oy istedi.

 

CHP İzmir 2’nci bölge milletvekili adaylarından Sibel Parmaksız, Ödemiş’teki çalışan kadınlarla biraraya geldi. İlçede esnaf ziyareti yapan Parmaksız, özellikle kadınlar üzerine çalıştığını belirterek, "Meclise girersem, toplumsal cinsiyet eşitliği kavramları ve değerleri için mücadele edeceğim. Birileri çıkıp ’kadının ve erkeğin eşit olması fıtrata terstir’ gibi bir çıkış yapabilir. Bu yüzden toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı çalışmaların yapılması, kadınlar açısından Cumhuriyet devrimleri ve Cumhuriyet kazanımı ile elde edilmiş yurttaş kimliğinin önemi anlatılmalıdır. Gerek yerel yönetimlerde, gerekse de kamu kuruluşlarında yapılan her türlü çalışmada toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı bütçelemeler yapılmalı, bu konuda ciddi politikalar üretilmeli ve yasalar getirilmelidir" dedi.
 
Çalışan kadın olmanın önemine değinen Parmaksız, CHP’nin seçim bildirgesinde kadınlar için özel projeler ve çalışmaların bulunduğunu sözlerine ekledi.
 
 

Yayın Tarihi : 28.10.2015 : 15:16

Etiketler : Chpli    Adayından    Kadın    Çalışanlara    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

3487
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN