Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gıda Sektörü Foodex Fuarı’nda Buluşacak

Gıda Sektörü Foodex Fuarı’nda Buluşacak
FOODEX 2015 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı 5-8 Kasım 2015 tarihlerinde Fuar İzmir Alanı’nda gerçekleşecek. Hazırlıklarını tamamlama noktasına gelen katılımcı firmalar son kontrollerini yapıyor.

 

 
Yaklaşık 100 kurumsal katılımcı firmanın iştirak edeceği organizasyon sektörün kapsamlı ihtisas fuarlarından biri olacak. Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören FOODEX yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonellerini ağırlayacak. Rakipleri karşısında bir adım öne çıkmak, yeni iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar 4 verimli iş günü geçirecek.
 
Türkiye’nin en büyük ihtisas fuar alanında sektörün bir araya geleceğine dikkat çeken Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, "Katılımcılar stantlarında süt ve süt ürünleri, un ve unlu mamuller, yumurta, su, çay, kahve ürünleri, şeker, şekerleme, sirke, turşu, tahin, pekmez, reçel, bal, helva, bakliyat, baharat, sucuk, yöresel ürünler, meyve suyu ve meyve suyu konsantre ürünleri, paketlenmiş ve hazır gıdalar başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Gıda Teknolojileri bölümümüzde gıda işlemede işgücü verimliliğini arttıran, maliyetleri düşüren, modern üretim teknolojilerinin kullanılmasını, işlemlerin zamanında ve insan sağlığına uygun şekilde yapılmasını sağlayan, ürün kalitesini ve verimini arttıran makineler ve sistemleri ziyaretçilerin beğenisine sunacağız. Ulusal ve uluslararasından alım heyeti düzeyinde fuara ziyaret programı düzenleyen kurum temsilcilerini özel programlarla katılımcılarımız ile buluşturacağız. Stantlarında ürün ve hizmetlerini tanıtacak olan katılımcılarımız ziyaretçilerin istekleri doğrultusunda üretim alanlarını gezdirebilecekler. Hedef pazar olarak seçtiğimiz İran, Pakistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Yemen, Ürdün, Filistin, Mısır, Cezayir, Tunus, İsrail, Gana, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve Fildişi Sahili’nden sektör profesyonelleri fuarımıza iştirak edecek" dedi.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü, İzmir Ticaret Odası, İzmir Ticaret Borsası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından desteklenen FOODEX 2015 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 5-8 Kasım 2015 tarihlerinde Fuar İzmir Alanı’nda gerçekleşecek. 4 gün sürecek organizasyon sektör profesyonelleri tarafından her gün 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Yayın Tarihi : 28.10.2015 : 12:31

Etiketler : Gıda    Sektörü    Foodex    Fuarında    Buluşacak    Bölge   


Yorumlar

2849
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN