Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Esnafa "Yıldırım" Ziyaret

Esnafa
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nin olağan meclis toplantısına katıldı. Yıldırım, esnaf temsilcilerine seslenirken "Yapılan işler, hizmetler çikolataya benzer yenilir, yutulur, yenisi beklenir. Yeni işler bekliyorsanız bizi Ankara'ya gönderin, çikolata Ankara'dan geliyor" dedi.

 

İESOB olağan meclis toplantısına Ak Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Binayi Yıldırım katıldı. Toplantının açılışında konuşan İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, birliğin 300 bin üyesi olduğunu, aileleri ile birlikte 1 milyona yakın kişiyi bünyesinde temsil ettiğini söyledi, "Esnaf teşkilatı yapılanlara vefa ile sahip çıkar" dedi, esnafın taleplerini sıraladı. Öncelik taleplerinin terörün bitmesi olduğunun altını çizen Başkan Mutlu "Tüm taleplerimizi karşılasanız da, terör varsa hiçbirini istemeyiz. Biz asker, polis şehit olurken gözümüz yaşlı iken hiçbir şey istemeyiz" dedi. 
 
Esnafın talebinin Türkiye'nin ortak talebi olduğunu ifade eden Binali Yıldırım “Oda Başkanı 'terör istemiyoruz' dedi. Terörü hiç birimiz istemiyoruz. Bu bizi geriye götürüyor. Terör bir taraftan insan öldürüyor bir taraftan bizi ayrıştırıyor. Enerjimizi, kaynaklarımızı tüketiyor, kutuplaşmaya neden oluyor. Terör gündemde iken başka bir gelişmeyi konuşmanın anlamı yok. Onun için terörle mücadeleyi sürdürebilecek güçlü iktidara, istikrara, tek başına yönetime verilecek her oy teröre atılan kurşundur" dedi
 
Binali Yıldırım, İzmir'de 1 milyon oya ihtiyaçları olduğunu söyledi, "Yapılan işler, hizmetler çikolataya benzer yenilir, yutulur, yenisi beklenir. Yeni işler bekliyorsanız bizi Ankara'ya gönderin, çikolata Ankara'dan geliyor. Memleket söz konusu olunca herkes milli takımı tutar. Özelde farklı düşüncede olsak, farklı takımları tutsak da bu seçim memleketin geleceğinin seçimi. Hepimiz milli takımı tutar gibi bir arada olacağız" şeklinde konuştu.
 
4.5G TOPLANTISI
 
Binali Yıldırım daha sonra 4,5G teknolojisi tanıtım toplantısına katılan Binali Yıldırım sektörün temsilcileri ile iletişim alanındaki gelişmeleri değerlendirdi. İletişimin önemine vurgu yapan Yıldırım “Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı insanımızın hayatının tam ortasında yer alıyor. Vatandaşın taleplerinde sınır olmaz, vatandaş memnuniyeti her şeyin üzerindedir. İletişimdeki gelişmeler açısından 10 yılda Afrika seviyesinden dünyanın ilk 10 ülkesi arasında yükseldik. Şimdi bir adım daha ileri götürüp, 4,5G ile 12 kat daha fazla hıza ulaşıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 28.10.2015 : 11:03


Yorumlar

1515
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN