Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Tepki' Geceye Damga Vurdu

O Ses Türkiye yarışmasında yetenekli yarışmacılar çıkmaya devam ediyor.

 

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye yarışmasında 27 ekim 2015 günü yayınlanan yeni bölüm'de sahneye çıkan yarışmacı farklı bir tat getirdi diyebiliriz.
 
Rap müzik ile farklılık yaratan sahne adı Tepki olan şarkıcı bütün jüri üyelerini kendine döndürdü. Uzun zamandır alışa gelmişin dışına çıkan bu müzik ile herkes çok keyifli dakikalar yaşadı.Sahnede Bir araba para adlı şarkısı ile herkesi şaşırttı.Juri üyeleri ile uzun süre muhabbet eden Kerem Gürsoy bütün ilgileri üzerine toplamayı başardı.
 
 
 
Tepki sahnede çok beğenilince geçen senenin en dikkat çeken seslerinden olan Zeo Jaweed ile bir Acapella performansı sergiledi.
 
 
Tepki Gökhan & Hakan'ı seçerek takımına dahil oldu. Gökhan, Hakan ve Tepki sahnede birlikte muhteşem bir performans gerçekleştirdi.

Yayın Tarihi : 28.10.2015 : 10:13

Etiketler : tepki    o ses türkiye    şarkı    rap    Kerem Gürsoy    Zeo Jaweed    Acapella    atışma    şarkıcı    bir araba dolusu para    performans    gökhan    hakan    hadise    murat boz    takım    ses yarışması    ebru gündeş   


Yorumlar

4206
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN