Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kültürpark Tenis Kulüp'te Cumhuriyet Coşkusu

Kültürpark Tenis Kulüp'te Cumhuriyet Coşkusu
Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıl dönümü nedeni ile Kültürpark tenis kulüpte Cumhuriyet Bayramı kokteyl'i gerçekleştirildi.

 

Gökdeniz Engin/BENTV
 
Türk bayrakları ve Atatürk posterlerinin yer aldığı etkinlikler Atatürk'e saygı duruşu ve İstiklal marşı ile start aldı.
 
Ellerindeki Türk bayrakları ile onuncu yıl marşına eşlik eden misafirler hem 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı hemde doyasıya bayram coşkusunu yaşadı. 
 
Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Göksel Pazarcı, ''Cumhuriyetimizin 92. yılını coşku içinde kutluyoruz kulübümüzde. Kulübümüzde tarihi bir kulüp yaklaşık 74 senedir varız. 74 senedir burada Cumhuriyeti kutladık. Bundan sonrada bir bu kadar yıl daha kutlayacağımıza eminim bu kulüpte. Nice senelere diyelim 100. yılı da burada kutlamak dileği ile. Kış sezonunda aktivitelerimiz devam ediyor. Kışın üyelerimizi akşamları burada coşku içinde ağırlayacağız. Ben önümüzdeki seçimin bir netice doğuracağına inanıyorum. Tekrardan seçime gidileceğini de tahmin etmiyorum. Türkiye'nin önümüzdeki seçimden başka seçime tahammülü yok gibi'' diye konuştu.
 
Cumhuriyet Bayramı kutlama resepsiyonu Tunca Atlıer'in seslendirdiği şarkılar ve DJ Mehmet Tantürk'ün müziği ile devam etti. Öte yandan geceye ünlü sanatçı Nurhan Damcıoğlu'da katıldı. 
 
 

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 22:55

Etiketler : kültürpark    tenis kulüp    cumhuriyet coşkusu    göksel pazarcı   


Yorumlar

7742
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN