Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seçmene Davullu Çağrı

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İzmir Konak'ta partililerle davul çalarak seçmeni 1 Kasım seçimlerinde oy vermeye çağırdı. Özkan, AK Parti kadar tanıtım kaynakları olmadığı için seslerini davulla duyurmaya çalıştıklarını söyledi.

 

CHP, seçmeni 1 Kasım'da oy vermeye çağırmak için İzmir'de ilginç bir yöntem buldu. CHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak, CHP İzmir milletvekili Tuncay Özkan, milletvekili aday adayı Nilay Kökkılıç davulla seçmene çağrı yaptı. Konak Meydanı'nda tarihi Saat Kulesi önünde bulaşan CHP'liller davul çalarak İzmirlilerin dikkatini çekti. Hem davul çalan hem de çağrıda bulunan Konak İlçe Başkanı Başak, "Cumhuriyet için, çocuklarımızın geleceği ve ülkemiz için oyumuzu kullanalım, kullandıralım. Cumhuriyet'in değerlerine sahip çıkan herkes oy kullanmalıdır. 1 Kasım'da kime oy verirseniz verin ama mutlaka sandık başına giderek oyunuzu kullanın. Komşunu, yanı başınızda sandığa gitmeyeceğin söyleyenleri ikna edin" dedi.
 
CHP İzmir milletvekili Tuncay Özkan ise İzmir'de CHP'nin yerel yönetimde iktidar olmasına karşın duvar ve billboardlarda AK Parti'nin reklamlarının yer aldığını söyledi. Ahmet Davutoğlu'ndan tek tek seçmenlere 1 milyon 700 bin TL maliyetle mektup gönderdiğini belirten Özkan, "Bizim böyle kaynağımız olmadığı için davulla sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. TRT ve özel televizyonlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP'ye CHP'nin kat ve kat üzerinde süre ayrılıyor. Billboardlarda bizden 15 kat fazla afişleri var. Adalet, özgürlük istiyoruz. Sesimizi davulla duyurmaktan başka çaremiz kalmadı" dedi.
 
CHP'liler davulla önce Kemeraltı daha sonra ise deniz kıyısından Cumhuriyet Meydanı'na doğru yürüyap seçmeni sandık başına çağırdı.
 

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 13:56

Etiketler : CHP    seçmen    davullu    çağrı    izmir    konak   


Yorumlar

6455
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN