Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Genç Aşçılar Foça’nın Gururu Oldu

Genç Aşçılar Foça’nın Gururu Oldu
İzmir’in Foça İlçesi’ndeki Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri, Antalya’da düzenlenen uluslararası yemek yarışmasına katılarak bronz ve merit madalya kazandı.

 

 
5’inci Alanya Belediyesi Altınkepçe Uluslararası Yemek Yarışması’na katılan Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri; üç 3’üncülük elde ederek bronz madalya, üç de 4’üncü olarak merit madalya kazandı. Türkiye’deki lise düzeyinde 30 okuldan gelen 300 dolayında öğrenci arasında, 8 öğrencisi ile organizasyona katılan Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Foça’yı başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşadı. Öğrencilere, meslek dersi öğretmenleri, Rıdvan Taşkın ve Osman Yaşar nezaret etti.
 
Desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a teşekkür eden heyet, yıllardır katıldıkları pek çok organizasyonda Foça Belediyesi’nin hep yanlarında olduğunu belirtti. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise, yöresel yemek kültürünün tanıtıldığı bu uluslararası organizasyonda, Foça’nın başarıyla temsil edildiğini dile getirdi.

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 12:19

Etiketler : Genç    Aşçılar    Foçanın    Gururu    Oldu    Bölge   


Yorumlar

4877
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN