Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Esnafın Sorunlarını Dinlediler

Esnafın Sorunlarını Dinlediler
CHP İzmir milletvekili adayları, İl Başkanı Bedri Serter ile Buca ilçesinde bulunan Balık ve Sebze-Meyve hallerini ziyaret ederek hal esnafının sorunlarını dinledi.

 

Sabaha karşı balık haline giden CHP heyetinde Buca belediye başkanı Levent Piriştina, CHP Parti Meclisi üyesi Alaatin Yüksel de yeraldı. CHP'li milletvekili adayları, İzmir Balıkçılar Derneği Başkanı Şahin Çakan ve Balıkçı esnafları tarafından karşılandı. Balık hali esnafını tek tek dolaşan adaylar ve CHP İzmir İl Başkanı CHP'nin esnaf için hazırladığı projeleri anlattı. Hal'de başlayan mezata da katılan CHP'liler, mezattan satın aldıkları balıkları, yine hal esnafına hediye etti.
 
Balıkçılarla birlikte kahvaltı da eden CHP heyeti adına açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, "Çoğu zaman bu nimet soframıza nasıl geliyor diye düşünmeden tüketiriz,ama burada çok büyük emek ve fedakarlık var. Bizim iktidarımız tam anlamıyla bir esnaf iktidarı olacak, Esnafı devletin geçim kaynağı olarak değil, ekonominin direği olarak görüyoruz. Siz balıkçı esnafımızın sabahın ilk ışıklarında başladığı ve büyük emekler harcadığı bu işinde, hak ettiğini kazanması için çalışacağız. Sizlerinde desteğiyle, birlikte yaşamayı yeniden başarmış, birlikte kalkınan bir ülkeyi yeniden inşa edeceğiz" dedi. 
 
ESNAFLA SOHBET, GENÇLERLE LANGIRT
 
CHP milletvekili adaylarının bir sonraki durağı yine Buca 'da bulunan Sebze ve meyve hali oldu. Tüm hali dolaşan ve esnafla sohbet eden adaylar gençlerin isteğini kırmadı. CHP İzmir il başkanı Bedri Serter ve Buca belediye başkanı Levent Piriştina, gençlerle birlikte kısa süre langırt oynadı. CHP heyeti hal içinde bulunan İzmir Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneğini de ziyaret etti. Dernek başkanı Orhan Doğan, esnafın yaşadığı sorunlar hakkında bilgi verirken, CHP adaylarına hal esnafı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 13:21

Etiketler : chp    hal    esnaf    ziyaret    hal   


Yorumlar

3816
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN