Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kalkan Ev Ev Gezerek Anlatıyor

Kalkan Ev Ev Gezerek Anlatıyor
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, Karabağlar Devrim Mahallesinde Çakıcı ailesinin evine konuk oldu.

 

Gündüz sokakta, akşam da ev ziyaretleriyle seçim çalışmalarına devam eden Necip Kalkan Çakıcı ailesine 1 Kasım seçim beyannamesini anlattı. Kalkan “Partimiz de öyle bir seçim beyannamesi hazırladı ki tek başımıza iktidara gelip buradaki taahhütlerimiz hayata geçtiğinde artık başı dara düşen kalmayacak. Ülkemizde AK Parti iktidarı ile okuldayken, çalışırken, üretirken, iş kurarken, emeklilikte, hizmet yanınızda. Kadının çocuğun, yaşlının engellinin hemen yanı başındayız. Sadece sevinçte değil, tasada da zor zamanda da sizlerleyiz. Doğumdan emekliliğe kadar insanımız için hizmet ve proje ürettik sizlerin desteğiyle 1 Kasım’dan sonra da üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
 
Asgari ücretlilere TOKİ’den uygun şartlarda ev sahibi olma imkanı sağlayacaklarını belirten Kalkan, “İlk kez ev sahibi olacakların biriktirdiği yüzde 25 peşinatın yüzde 15’i bizden. Çocuğu için çeyiz hesabı açarak tasarruf yapana çocuğu evlenirken, Çeyiz Hesabı’nda biriken miktara yüzde 20 oranında biz katkı veriyoruz. 1 Kasım Genel Seçimlerinde sonra tek başımıza iktidara geldiğimizde ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanı başınızda olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 11:13

Etiketler : Kalkan    Ev    Gezerek    Anlatıyor    Bölge   


Yorumlar

4483
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN