Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


THK’lı Öğrencilere Oryantasyon Toplantısı

THK’lı Öğrencilere Oryantasyon Toplantısı
İzmir’in Selçuk İlçesi’nde Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’na yeni başlayan ve yükseköğrenime devam eden öğrenciler için bilgilendirme ve kuruma uyum amacıyla 2015-2016 Öğretim Yılı Oryantasyon Toplantısı düzenlendi.

 

 
THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu 2015-2016 Öğretim Yılı Bilgilendirme ve Oryantasyon Toplantısı Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda okul öğrencilerinin yanı sıra idari ve akademik personelin katılımıyla gerçekleşti. THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İbrahim Gönen; öğrencilerin kişisel gelişimine katkı koyan projeler hazırladıklarını belirterek disiplin kurallarının önemine dikkat çekti. Öğrencilerden disiplinli olmalarını isteyen Gönen, "Havacılık ruhuna sahip, Türk havacılığına katkı sağlayacak elemanlar yetiştirmek niyetiyle bu işe başladık. Havacılığın temeli disiplindir" dedi.
 
Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’na başlayan öğrencilere önemli bir süreç yaşadıklarını hatırlatarak "Önünüzde yeni bir hayat, yeni bir başlangıç var. Yaptığınız tercihler sonucunda THK Üniversitesi İzmir Meslek Yüksek Okulu’nda Uçak Teknolojileri veya Kabin Hizmetleri Programlarında başladınız. Hem okul olarak, hem de ilçe olarak doğru bir tercih yaptığınızı düşünüyorum. THK diğer üniversitelere nazaran iş bulmayı çok daha rahatlıkla sağlayan bir üniversitemiz. Bu bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Selçuk Belediyesi olarak ilçemizde öğrenim gören tüm öğrencilerin yanındayız" dedi
 
THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu’nda görev yapan idari ve akademik personelin öğrencilere tanıtılmasının ardından THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu 2015-2016 Öğretim Yılı Bilgilendirme ve Oryantasyon Toplantısı Gold Air Temsilcisi Celalettin Güven’in konuşması, Uçak Teknolojileri Bölümü öğrenci temsilcisi seçilmesi ve yapılan sunumlarla devam etti.

Yayın Tarihi : 27.10.2015 : 09:43

Etiketler : Thklı    Öğrencilere    Oryantasyon    Toplantısı    Bölge   


Yorumlar

7327
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN