Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başbakan Davutoğlu Aşure Dağıttı

Başbakan Davutoğlu Aşure Dağıttı
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ümraniye’de aşure dağıttı. Başbakanın aşure dağıttığı törende Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın da yer aldı.

 

 
İMES ziyareti sırasında İMES Camisi’ne uğrayan Başbakan önlük giyip eldiven taktı. Üst zemini narın kırmızısı, hilal ve yıldızı da Hindistan cevizinin beyazından yapılan aşureyi gören Davutoğlu elindeki kepçeyi rastgele daldırmak istemedi. Bayrak motifini bozmadan kepçeyi kazanın kenarından daldıran Davutoğlu, kağıt bardaklara doldurduğu aşureyi önce basın mensuplarına sonra da vatandaşlara dağıttı.
 
BOYNUKALIN DA ORDAYDI
 
Başbakana aşure dağıtımı sırasında İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can eşlik etti. Seçim otobüsü üzerinde İMES Sanayi sitesi içinde tur atan Başbakana partili gençler de destek verdi. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın da Başbakanın İMES ziyaretinde yer aldı. Boynukalın zaman zaman partili gençlerle konuşurken görüntülendi. İMES Camisi’nde öğle namazı kılan Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra Üsküdar’a geçerek bir televizyon yayınına katıldı.

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 14:35

Etiketler : Başbakan    Davutoğlu    Aşure    Dağıttı    Genel   


Yorumlar

8820
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN