Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Halı Sahadaki Maçta Kalp Krizinden Öldü

Halı Sahadaki Maçta Kalp Krizinden Öldü
İzmir’de, Gaziemir Belediyesi’nde görevli memur 46 yaşındaki Fatih Bulut, halı sahada maç sırasında kalp krizinden öldü.

 

 
Gaziemir Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görevli memur Fatih Bulut, halı sahada maç sırasında kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. Evli ve 1 çocuk babası Fatih Bulut’un ani ölümü yakınları, sevenleri ve belediye çalışanlarını yasa boğdu. Ankaralı olan Fatih Bulut’un cenazesi, Gaziemir Merkez Camii’nde öğleleyin kılınan cenaze namazının ardından memleketine uğurlandı. Tanıyan herkesin sevgisini kazanmayı başaran Fatih Bulut için belediye binasında anma töreni düzenlendi. Törene katılan personel çok erken kaybettikleri mesai arkadaşının ardından gözyaşı döktü. Bulut’un ölümüyle derin üzüntü yaşayan CHP’li Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, "Çok değerli, çok çalışkan kardeşimiz Fatih Bulut’u genç yaşta kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Ailemizin önemli bir ferdini çok zamansız kaybettik. Acımız çok büyük. Hepimizin başı sağ olsun. Fatih arkadaşımıza Allahtan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Geride kalanlara sabır diliyorum" dedi.
 
Belediye binasının ikinci katında Bulut anısına oluşturulan özel köşeye Başkan Şenol ve belediye personeli karanfiller bırakarak mesai arkadaşlarını andı.

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 14:32

Etiketler : Halı    Sahadaki    Maçta    Kalp    Krizinden    Öldü    Genel   


Yorumlar

8964
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN