Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Siyaset İzmir’de Birleşti

Siyaset İzmir’de Birleşti
Anadolu Birliği Derneği yöneticisi ve genel kurul üyesi olan, dört ayrı partiden milletvekili adayı gösterilen 8 kişi birlik mesajı verdi.

 

 
Dört ayrı partiden milletvekiliği için aday gösterilen Anadolu Birliği Derneği yöneticisi ve genel kurul üyesi sekiz kişi için Tarihi Havagazı Fabrikası’nda tanıtım toplantısı düzenlendi. Hem İzmir iş dünyasının temsilcileri hem de farklı partilerden milletvekili adayları el ele tutuşarak birlik mesajı verdi. Toplantıya çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi de katıldı.
 
Barış, kardeşlik, birlik mesajlarının verildiği toplantıda kürsüye çağrılan milletvekili adayları AK Parti’den Veysel Güldoğan, Zerrin Kara, Fevzi Bayram, CHP’den Murat Bakan, MHP’den Murat Koç, Behlül Murat Maral, HDP’den Recep Aydemir tek tek tanıtıldı. Anadolu Birliği Onorsal Başkanı Koçali Al yaptığı konuşmada, hiçbir partinin arka bahçesi olmadıklarını ve asla olmayacaklarını belirterek, "Bize Türkiye’e lazım başka Türkiye yok. Güven ortamı bozuldu, partiler arasındaki ayrışma ülkeyi böldürür. Bu işin çözümü parlamentodur. İş adamları sesininizi yükseltin. Biz bizden istenen her şeyi verdik, bu ülkenin çocukları ölmesin. Biz Kürtler bölünmek istemiyoruz. Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevisi biriz. Yaşasın Türikiye" dedi.

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 13:15

Etiketler : Siyaset    İzmirde    Birleşti    Bölge   


Yorumlar

8845
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN