Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Milletvekili Adaylarının Tıraş Molası

Milletvekili Adaylarının Tıraş Molası
Kars’ta partilerin milletvekili adayları 1 Kasım’da ipi göğüslemek için sabahın erken saatlerinde uyanıp, gece yarılarına kadar seçmenin karşısına çıkıyor ve çalışmalarını titiklizle sürdürüyor. MHP’nin milletvekili adayları Erkan Koçali ve Tuncay Aydın, dolu dolu geçen seçim çalışmalarında tıraş olmaya zor fırsat buluyor.

 

Genel seçimlere sayılı günler kala MHP’li adaylar Erkan Koçali ve Tuncay Aydın çalışmalarını hızlandırırken, bakımlı olmayı da ihmal etmiyor. Her sabah erken saatte propaganda çalışmalarına başlayan adaylar, il ve ilçe başkanlıklarının koordine ettiği program kapsamında çalışma yapıyor. Esnaf, mahalle ve köy ziyaretleri yapan adeta bir dakikaları bile boş geçmeyen adaylar günde birkaç saatlik uykuları öncesinde de gece yarılarında kuaförlerin yolunu tutuyorlar.
 
Her gün kuaföre gitmeye çalıştığını aktaran MHP’nin birinci sıra adayı Erkan Koçali, "Şükürler olsun sokaklarda, köylerde biz varız. MHP her köyü ziyaret ettik ve çalışmalarımızı 1 Kasım’a kadar tamamlayacağız. Şehir merkezindeki esnafla da iletişim halindeyiz. Sabah erken saatlerde çalışmalara başladık, tıraş için gece geç saatleri değerlendirmek zorundayız. Çünkü sabah yine çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu.
 
Aday Tuncay Aydın ise "İnsanın kendine saygı duyduğu gibi topluma karşı da saygı göstermesi lazım. Toplumla iç içe yürüttüğümüz çalışmalarda geç saatte de olsa kendimize zaman ayırarak tıraşımızı olup, yarın için hazır olmaya çalışıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 10:23

Etiketler : Mhpli    Adayların    Tıraş    Molası    Genel   


Yorumlar

1464
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN