Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yıldırım'dan Çarpıcı Açıklamalar

Yıldırım'dan Çarpıcı Açıklamalar
Adalet ve kalkınma Partisi İzmir Milletvekili adayı Binali Yıldırım , yaklaşan 1 kasım seçimleri öncesi canlı yayında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım Fox TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Programına konuk olarak İzmir'de gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve İsmail Küçükkaya'nın sunumuyla izleyici ile buluşan Çalar Saat programına katılan eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım siyasete ve İzmir'e dair soruları yanıtladı.
 
İzmirde gerçekleştirmeyi planladığı alt yapı sorunlarını , projelerini ve trafik sorunlarını ele alan Binali Yıldırım 1 kasım seçimlerinin ardından neler değişeceğini açıkladı.
 
İzmir'in önemini , altyapısını , kültürel değerlerini ve mimari yapısını değerlendiren ve  yeşil alana önem verdiğini açıklayan Binali Yıldırım , İzmir'in konumunu ve güzelliklerini açıkladı.
 
TEK DERTLERİ TÜRKİYE'Yİ ZAYIFLATMAK
 
 Ülkenin bir  numaralı sorunu terör… Gündemden düşmediği müddetçe diğer sorunlarda yol alamayız. Çözüm sürecinin tarafı olan diğer siyasilerin, HDP’nin maalesef samimi olmadığını ve dik durmadığını gördük. Terör olayı ülkenin gündeminde yeni değil. 82’den beri var. AK Parti hükümeti olarak  bölgede uyguladığımız politikalar nedeniyle bölücülük bitti. Ayrı devlet kurmadan bahsediliyor mu hayır. İstismarı ortadan kaldırdık biz. Hastaneler okullar yapıldı. OHAL kaldırıldı. Bölücülük terör örgütünün gündeminde yok. Yaptıkları Türkiye’yi zayıflatmak. 
 
YEREL KALKINMADA İZMİR GEÇ KALDI
 
 İzmir özel bir şehir... İzmir ilklerin şehri…Kurtuluş Savaşı’nda İzmir işgal edildiğinde bütün Anadolu ayağa kalktı. Belkahve’de Büyük Atatürk zaferi İzmir’den duyurdu. İzmir’in sahili var ancak İzmir sahil şeridinden emanet değil. Altyapısıyla ulaşım sorunlarıyla imar sorunlarıyla bunalmış yorulmuş bir İzmir var. Biz istiyoruz ki İzmir’in Kordon’uyla arka tarafları da aynı derece güzelleşsin. İzmir yıllar boyunca marka şehirken Avrupa’ya açılan kapıyken kalkınma oranında 7’inci ihracatta 5’inci duruma geldi. Gelir dağılımında da geride…Suçlu aramıyorum ancak yerel kalkınmada İzmir geç kaldı. İzmir’in yüzde 62’i konutu depreme dayanıksız imarsız ve kullanışsız.
 
 

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 11:03

Etiketler : ak parti izmir milletvekili    binali yıldırım    çalar saat    fox    ismail küçükkaya       


Yorumlar

7087
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN