Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP Mizahla Gençleri Yakalayacak

CHP Mizahla Gençleri Yakalayacak
CHP, seçimin son haftası "Daha fazla İzmir" diyerek gençlere ulaşacak. Sosyal medyada neşeli, sıcakkkanlı, aktif paylaşımlar yapılacak, üniversitelerde stant kurulacak, partinin gençlere yönelik vaatleri mizah diliyle ifade edilecek.

 

 
Seçim bildirgesini gençlere ithaf eden CHP, "Daha fazla İzmir" sloganıyla sosyal medyadan kampüse, öğrenci evlerinden işylererine kadar gençlere ulaşacak. CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok’un hazırlayıp gençlik kollarının geliştirdiği projenin amacı gençlerle aktif iletişim kurabilmek. Altıok, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençler için yazdığı mektubun elden teslim edildiğini, "Daha fazla İzmir" rozetlerin hazırlandığını belirterek, "Gençler daha fazla özgürlük istiyor. Biz de vaatlerimizle onlarla daha yakın olacağız. Seçimden sonra da devam edecek gençlerle iletişimimizi aktif tutacak bir proje. Sosyal medyada, üniversitelerde olacağız. Mizahla, fotoğrafla, günceli yakalayan sözlerle gençlerle temas edeceğiz" dedi.
 
Sosyal medya paylaşımlarının içeriğini hazırlayan Ulaş Aydın, günceli yakalayan, gençlerin hoşuna giden, sıcakkanlı, güler yüzlü, az detaylı, kısa mesajlı paylaşımlarda bulunduklarını belirterek, şöyle konuştu:
 
"Temamız özgürlük. Daha özgür bir CHP vurgusu yapıyoruz. Günceli, anı yakalıyoruz. Gezi ruhuna değen bir CHP. İçerik oluştururken Gezi heyecanımızı kaybetmeden mizahı kullanarak, vintage ve retro işler yapıyoruz. Takipçileri boğmadan az detayla mesajı iletiyoruz. Eğitim bursundan yurt sorununa, işsizlikten, hayat pahallılığına her soruna dokunuyoruz. Daha fazla özgürlük, daha fazla aşk, daha fazla gençlik, daha fazla İzmir için partimize destek istiyoruz."

Yayın Tarihi : 26.10.2015 : 09:16

Etiketler : Chp    Mizahla    Gençleri    Yakalayacak    Bölge   


Yorumlar

8115
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN