Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Balbay’dan Hayvan Pazarı Ziyareti

Balbay’dan Hayvan Pazarı Ziyareti
CHP İzmir Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Ali Balbay, 2 Kasım’dan itibaren izleyecekleri politikayı Ödemiş hayvan pazarında, "Halkı dinlerken kuzu gibi olacağız. Biz sadece halkın önünde eğiliriz. Halkın çıkarlarını savunurken ise keçi gibi inatçı ve ödünsüz olacağız" sözleriyle özetledi.

 

Cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 04.00 sıralarında kurulan Ödemiş hayvan pazarına saat 05.00 sıralarında gelen Balbay, besicilerle buluştu. Pazarda zaman zaman ellerin hararetle sallandığı pazarlıklara katılan Balbay, iki satışın uzlaşmayla tamamlanmasını sağladı. Besicilerle konuşan Balbay, "Arkadaşlar biz uzlaşmadan, diyalogdan yana olacağız. Bunu yaparken de dik duracağız, eğilip bükülmeyeceğiz. Önce insan, önce Türkiye diyeceğiz" dedi. Balbay, küçükbaş bölümünde de besicilerin sorunlarını dinlerken oğlakları ve kuzuları kucakladı, şunları söyledi:
 
"Biz sadece halkın önünde eğiliriz. Bu sözü Silivri’de mahkemeye karşı da söyledik. Halkın sorunlarını kuzu gibi dinler, çözüm için kafa yorarız. İş halkın çıkarlarını savunmaya gelince keçi gibi inatçı ve ödünsüz oluruz. 2 Kasım’dan itibaren izleyeceğimiz politikanın da özeti budur."

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 16:50

Etiketler : Balbaydan    Hayvan    Pazarı    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

6964
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN