Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''İktidara Gelemeyecek Partilere Oy Vermeyin''

''İktidara Gelemeyecek Partilere Oy Vermeyin''
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, iktidara gelemeyecek partilere oy verilmemesi gerektiğini söyleyerek, "Millet en çok hizmeti tek parti iktidarlarında almıştır. Bu hizmete hepimizin ihtiyacı var, evlatlarımızın ihtiyacı var. Dolayısıyla pazar günü sandığa vardığınızda tek başına iktidara gelecek bir partiyi desteklemenizi istirham ediyorum" dedi.

 

Sivas’ta bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, kentte çeşitli ziyaretlerde bulundu. Başkan Yılmaz ilk olarak İl Özel İdaresi tarafından yapılan Çocuk Kütüphanesi inşaatına giderek incelemelerde bulundu. Kütüphane hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan’dan bilgi alan Yılmaz, AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen köy muhtarları buluşma toplantısına katıldı.
 
’MİLLET EN ÇOK HİZMETİ TEK PARTİLİ DÖNEMDE ALMIŞTIR’
 
Burada konuşan TBMM Başkanı Yılmaz, tek başına iktidar döneminde daha çok hizmet geldiğini belirterek şöyle dedi:
 
"Tek parti dönemlerine bakın, Menderes dönemi, Demirel dönemi, Özal dönemi ve Tayyip Erdoğan dönemi. Bir de aradaki koalisyonlar veya da kesintili dönemlere bakın. Millet en çok hizmeti tek parti iktidarlarında almıştır. Bu hizmete hepimizin ihtiyacı var, evlatlarımızın ihtiyacı var. Dolayısıyla pazar günü sandığa vardığınızda tek başına iktidara gelecek bir partiyi desteklemenizi istirham ediyorum. Bölünürseniz, paylaşırsanız Allah için bundan Türkiye kaybeder. İktidara gelemeyecek partilere öyle ’oy vereyim, anneden, babadan, dededen öyle gördük, biz böyle yapıyoruz’ dersek Türkiye’ye karşı sorumluluğumuzun da evlatlarımıza karşı sorumluluğumuzun da gereğini yerine getirmemiş oluruz."
 
’1 KASIM’DA SURDAN GEDİK AÇACAĞIZ’
 
Pazar günü Anadolu kıtası büyüklüğündeki dava taşını hemşerilerinden gediğine koymalarını beklediğini kaydeden Başkan Yılmaz, gedik taşını gediğe koyarken sağa sola bakmayacaklarını belirtti. Yılmaz şöyle devam etti:
 
"Ya bu taşın gediğe konulması gerekir, veya da surdan bir gedik açılması gerekir, ama bu surdan gediği kim açacak veya bu Anadolu kıtası büyüklüğündeki taşı gediğe kim koyacak? Sağına soluna bakmadan fert fert ’Ben varız’ diyeceğiz. ’Benim olduğum yerde de başka kimse yoktur’ düşüncesi, anlayışı içerisinde 1 Kasım’da gidip dava taşını gediğine koyacağız ve surdan bir gedik açacağız. Milletimiz ayrılığa, gayrılığa düşmeden birliği tercih ederlerse ve bunu 1 Kasım’da sandıkta da gösterirlerse o zaman biz de diyeceğiz ki ’ey deli rüzgar, artık nereden esersen es, ister 7 düvel gelsin. 7 düvelin üzerine 7 tane daha terör örgütü eklensin yine Türkiye’den tek çakıl taşı da koparamazlar ve Türkiye’nin birliğini bütünlüğünü de sarsamazlar."

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 15:28

Etiketler : Tbmm    Başkanı    Yılmaz    İktidara    Gelemeyecek    Partilere    Oy    Politika   


Yorumlar

2521
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN