Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karar Ver Cup’ta Kazanan Kadınlar Oldu

Karar Ver Cup’ta Kazanan Kadınlar Oldu
Becker 35 Albatros Spor Kulübü’nün, kadın haklarına yönelik başlattığı ’Karar Ver’ isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği 1’inci Becker Karar Ver Cup’ta kazanan kadınlar oldu. Türkiye’de kadın haklarının savunulması, maddi imkanı yeterli olmayan kadınların spor yoluyla yeniden topluma kazandırılması, kadına yönelik şiddet, baskı ve ayrımcılığa dikkat çekmek için düzenlenen dörtlü turnuva, verdiği sosyal içerikli mesajlarla İzmirliler’in takdirini topladı.

 

Turnuvanın ardından destekte bulunan 14 sponsorun yöneticileri, maddi imkanı yeterli olmayan daha fazla öğenciye burs, okuma ve barınma imkanı sunmak için ’Karar Ver’ isimli sosyal sorumluluk projesine desteklerini arttıracaklarının sözünü verdi. Becker 35 Albatros Spor Kulübü Başkanı Volkan Kebir, turnuvayı her yıl düzenleme kararı aldıklarını belirterek, "İzmir’i kadın haklarının savunulması için lokomotif kent olarak görüyoruz. Amacımız projeyi tüm Türkiye’ye yaymak" dedi.
 
HER MAÇA PANKARTLA ÇIKTILAR
 
Becker 35 ASK’nın ev sahibi olduğu dörtlü turnuvaya katılan Ekiz Yumurta Foça BK, Karşıyaka Belediyespor ve Bayraklı Belediyespor oyuncuları her maça kadın haklarına yönelik sosyal içerikli mesajların yer aldığı pankartlarla çıktılar. Üzerinde ’Karar Ver Çünkü Gelecek Kadınlarındır’, ’Kadın Cinayetine Hayır’, ’Şiddete Maruz Kalmadan Şiddeti Engelleyen Ol’, ’Dünyanın Söz Ettiği Başarılı Bir Birey Ol’, ’Çocuk Gelinliğe Hayır’, ’Kendi Geleceğine Yön Ver, Özgür Ol’ yazan dövizler de taşıyan sporcular, izleyicilerden büyük alkış aldı.

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 13:11

Etiketler : Karar    Cupta    Kazanan    Kadınlar    Oldu    Genel   


Yorumlar

9885
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN