Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tayland’ın Şaşırtıcı Kareleri Alsancak’ta

Tayland’ın Şaşırtıcı Kareleri Alsancak’ta
Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi İzmir Uluslararası Fotoğraf Günleri kapsamında açılan Şaşırtıcı Tayland sergisine 31 Ekim’e kadar ev sahipliği yapacak.

 

İzmirFotoğraf Sanatı Derneği (İFOD) ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü işbirliğinde bu yıl 3’üncüsü düzenlenen İzmir Uluslararası Fotoğraf Günleri kapsamındaki 22 sergiden biri olan ’Şaşırtıcı Tayland’ sergisi Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açıldı. Alsancak’taki Kültür Merkezi’nin Sanat Galerisi’nde görücüye çıkan sergide Yrd. Doç. Dr. A. Beyhan Özdemir ve İFOD Yönetim Kurulu üyesi Selim Bonfil’in objektifinden yansıyan 39 fotoğraf karesi yer alıyor.
 
TAYLAND’IN ŞAŞIRTAN ANLARI
 
Fotoğraf tutkunları ve meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği sergi açılışında söz alan Yrd. Doç. Dr. A. Beyhan Özdemir, desteklerinden ötürü Konak Belediyesine ve emeği geçenlere teşekkür ederek, "Tayland’ın bizi şaşırtan anlarını yansıtan, dini ritüellerini, çocuklarını, boyun eğmemek için boyunlarına halka takan kadınları anlatan, renkli halkının bize gülümseyerek baktığı fotoğraflardan oluşan böyle bir sergide bizi sizinle buluşturan başta Konak Belediyesi olmak üzere tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum" dedi. İFOD Yönetim Kurulu üyesi Selim Bonfil de açılışta yaptığı konuşmasında fotoğraf serüveniyle ilgili anılarını izleyiciyle paylaştı.
 
31 EKİM’E KADAR ZİYARETE AÇIK
 
İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü işbirliği ile düzenlenen 3’üncü İzmir Uluslararası Fotoğraf Günleri’nde bu yıl 14 farklı ülkeden 80 sanatçı ve akademisyenin yer alıyor. İzmir Uluslararası Fotoğraf Günleri kapsamında Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açılan ’Şaşırtıcı Tayland’ sergisi 31 Ekim tarihine kadar ziyarete açık olacak.

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 11:11

Etiketler : Taylandın    Şaşırtıcı    Kareleri    Alsancakta    Bölge   


Yorumlar

3485
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN