Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


McAvoy The Coldest City'de

McAvoy The Coldest City'de
Ünlü oyuncu James McAvoy'nun The Coldest City'de Charlize Theron'la birlikte boy göstereceği iddia edildi.

 

X-Men evreninin genç Profesör Xavier'ı James McAvoy'un ajandası bu aralar bir hayli dolu! Fantastik serinin devam filmi X-Men: Apocalypse'te sevilen rolüne geri dönecek olan ünlü oyuncunun ajandasına bir de The Coldest City'nin ekleneceği iddia edildi.
 
1980'li yıllarda geçen gizem filminde boy göstereceği iddia edilen James McAvoy MI6'teki bir gizli ajanın öldürülmesini araştıran bir adam rolünde boy gösterecek. Çekimleri önümüzdeki ay Berlin ve Budapeşte'de başlayacak olan yapımın yönetmen koltuğunda ise David Leitch oturacak. Filmin senaryosu da 300 filmine imza atmış olan Kurt Johnstad'ın kaleminden çıkıyor. Filmin erkek başrolü için iddialar henüz kesinleşmemiş olsa da yapımın kadın başrolü Charlize Theron olacak.
 
Son olarak M. Night Shyamalan'ın yeni yapımında Joaquin Phoenix'in yerini alacağı öğrenilen James McAvoy 25 Kasım'da vizyona girecek olan Victor Frankenstein'da da ünlü büyücü Harry Potter rolü ile meşhur olan Daniel Radcliffe ile birlikte başrolü üstleniyor.
 

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 10:23

Etiketler : James McAvoy    The Coldest City    X-Men    genç Profesör    Xavier    Charlize Theron    ünlü    oyuncu    Kurt Johnstad    Harry Potter    Daniel Radcliffe    M. Night Shyamalan    film    Joaquin Phoenix   


Yorumlar

4232
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN