Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuar İzmir’e Önemli Tanıtım

Fuar İzmir’e Önemli Tanıtım
Başta Almanya olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki fuar katılımlarına ve ziyaretçilerine rehberlik eden “Trade Fairs International" dergisi, son sayısında Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın sayılı fuarcılık tesisleri arasına giren Fuar İzmir’i tanıttı.

 

Kentin doğal ve tarihi güzelliklerine de fotoğraflarla birlikte geniş yer ayıran dergi, İzmir’in eğlence, yaşam ve kültürel özelliklerinin yanı sıra, iş ve yatırım olanaklarını da okuyucularının dikkatine sundu. Dergide toplam 90 bin m2 sergi alanına sahip olan Fuar İzmir’in kentin büyüme hızını 5 kat arttırmasının yanı sıra, ev sahipliğini yaptığı Marble Fuarı ile de kendi sektöründe dünyanın en büyüğü olmayı hedeflediğine değinildi.
 
 
İngilizce ve Almanca yayın yapan TFI dergisinin hedef pazarını küresel fuar endüstrisi oluşturuyor. Dergi, fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin yanı sıra stant kurulumu yapan firmaları ve bu firmaların tedarikçilerini de bilgilendiriyor. TFI, Almanya’daki ve dünya genelindeki pazar payını garanti altına almak veya genişletmek isteyen tüm fuar endüstrisi hizmet sağlayıcıları için de çok önemli bir tanıtım aracı olarak görülüyor. Yılda altı sayı olarak basılan ve tirajı 12 bin olan derginin yüzde 70’i Almanya’da, geri kalan bölümü ise diğer Avrupa ülkeleri ile Asya ve Körfez bölgesinde; IMEX, Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Birliği (UFI) Avrupa Semineri, UFI Konferansı ve IBTM World gibi dünyanın en önemli fuar, kongre ve etkinliklerinde dağıtılıyor. Trade Fairs International’ın hedef kitlesini, seçkin firma ve kurumlardaki ana karar mercii olan üst düzey yöneticiler oluşturuyor.
 
 

Yayın Tarihi : 25.10.2015 : 09:05

Etiketler : Fuar    İzmire    Önemli    Tanıtım    Bölge   


Yorumlar

2537
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN