Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde Yok

Bakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde Yok
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kütahya ziyaretinde dershaneden okula dönüşen ve bölgede ikinci sırada yer alan Boğaziçi Çözüm Temel Lisesini ziyaret etti.

 

Avcı yaptığı konuşmada dershaneden okula dönüşüm sürecinde kolaylıklar getirdiğini ifade ederek şöyle dedi: "Burası dershaneden ortaokula, temel liseye dönüşen köklü bir eğitim kurumumuz. Tabi bu dönüşüm sırasında biz normal olarak diğer özel okullarımızda aradığımız bir takım kriterleri temel liselerimizde geçici olarak aramıyoruz. 4 yıl içerisinde verdikleri taahhüt doğrultusunda özel okul kriterlerine uymalarını bekliyoruz. Onlar da iyi niyetle şimdi o kriterlere uygun bir dönüşüm süreci içerisinde girmiş durumdalar. Öğretim kadrosu ile de gördüğüm kadarıyla gayet seçkin bir eğitim öğretim kadrosu var. Ben hem bu girişimi başlatan arkadaşlarımıza, hem öğretmenlerimize ve velilerimize birlikte gerçekleştirdikleri bu dönüşüm için çok teşekkür ederim. İnşallah 4 yıl sonra daha ferah ortamlarda daha kriterleri karşılaşmış ortamlarda, daha genişlemiş olarak, hem beşeri hem fiziki ortamlarda özel ortaöğretim kriterlerine uygun öğretim kurumları olarak dönüşecekler. Böylece Türkiye ekonomisi dershane sürecinde atıl bir şekilde patinaj yapan pek çok imkanı şimdi verimli bir halde kullanmaya başladı."
 
 Bakan Avcı okul ziyaretinin ardından Ak Parti Kütahya Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte sokakta yağan yağmur altında aşure dağıttı.

Yayın Tarihi : 24.10.2015 : 21:21

Etiketler : Bakan    Avcı    Maç    Devam    Ederken    Kural    Değiştirmek    Bizim    Defterimizde    Yok    Genel   


Yorumlar

2861
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN