Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Oyuncu Ameliyat Oldu

Ünlü Oyuncu Ameliyat Oldu
Serenay Sarıkaya, memesinde tespit edilen kitleyi operasyonla aldırdı. Amerikan Hastanesi’nde önceki gün ameliyat olan genç oyuncuyu, sevgilisi Kerem Bürsin de yalnız bırakmadı.

 

Serenay Sarıkaya, önceki gün ameliyat oldu. Memesinde bir kitle fark eden ünlü oyuncu, soluğu hastanede aldı. Meme kanseri korkusu yaşayan Sarıkaya, yaşının genç olmasına rağmen mamografi çektirdi. Yapılan kontroller sonucu, kitlenin zararsız olduğu tespit edildi. Ancak ünlü oyuncu, kendisini rahatsız eden kitleyi ameliyatla aldırmaya karar verdi. Önceki gün hastaneye yatan Sarıkaya’nın memesindeki kitle, bir operasyonla alındı.
 
 
SEVGİLİSİ YALNIZ BIRAKMADI
Ünlü oyuncunun ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. Hastane bir gün kaldıktan sonra dün taburcu edilen Sarıkaya’nın en büyük destekçisi bir süredir aşk yaşadığı Kerem Bürsin oldu. Hastanede sevgilisine destek olan Bürsin, Sarıkaya’nın yanından bir an olsun ayrılmadı. 
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 24.10.2015 : 16:16

Etiketler : Serenay Sarıkaya    memesinde kitle    operasyon    aldırdı    ameliyat olan    oyuncu    sevgilisi    Kerem Bürsin    yalnız bırakmadı   


Yorumlar

8618
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN