Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


VEDAŞ’tan 500 Kişiye Aşure İkramı

VEDAŞ’tan 500 Kişiye Aşure İkramı
Hakkari’de, Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) İl Müdürlüğü, Muharrem ayı nedeniyle 500 kişiye aşure dağıttı.

 

 
Barış Caddesi’ndeki VEDAŞ İl Müdürlüğü binası önündeki aşure etkinliğine, VEDAŞ Hakkari il Müdürü İsmail Özdemir, VEDAŞ Şube Müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı. Aşure kazanının başına geçen VEDAŞ İl Müdürü Özdemir, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Nilgün Temel ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Çiğdem Özdemir, kaselere aşureleri doldurup vatandaşa ikram etti. VEDAŞ İl Müdürü İsmail Özdemir, birçok yerde aşure etkinliği düzenlediklerini Hakkari’de ise bu yıl ikincisini düzenlediklerini belirterek şöyle konuştu:
 
"Aşure günü etkiliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. İnsanın yaşam felsefesinde yer alan enerji noktasındaki hizmetlerin en kaliteli bir şekilde Hakkari halkımıza sunmak için bütün çalışanlarla birlikte seferber olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Hakkari genelinde ve ülke genelinde yaşanan sosyal toplum ilkesi çerçevesinde önemli günlerde de halkımızla bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz.Bugün bu aşureyi burada aynı masada paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah bu müstesna dini günümüzün genelde ülkemizde özelde bölgemizde yaşanan bu savaş ortamının barışa vesile olması dileğiyle insanlarımızın hep birlikte kardeşçe huzur ve barış içinde yaşamalarına vesile olur."

Yayın Tarihi : 24.10.2015 : 14:17

Etiketler : Kişiye    Aşure    İkramı    Genel   


Yorumlar

3793
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN