Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karacabey Sele Teslim Oldu

Karacabey Sele Teslim Oldu
Bursa’nın Karacabey ilçesi’nde 3 gündür aralıklarla devam eden, bugün de yoğun şekilde yağan yağmur nedeniyle sokaklar göle döndü. Dağdan gelen çamurlar nedeniyle yollar kapandı. 

 

 
Karacabey ilçesi’nde 3 gündür aralıklarla yoğun bir şekilde yağan yağmur, akşam saatlerinde şiddetini arttırdı. İlçeye bağlı Kurşunlu, Yeniköy ile Malkara Mahallelerinde sokaklar göle dönerken, çok sayıda ev ve işyerini su bastı. Dağdan inen çamurlar nedeniyle balçık deryasına dönen sokaklar araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Günlük yaşamlarını devam ettiremediklerini belirten vatandaşlar ekiplerin bölgeye müdahalede geç kaldıklarını söylediler. 
 
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sokakların çamurla kaplandığı mahallelere gelerek incelemelerde bulundu. Ali Özkan, "Üç gündür süren yağmur yağışı nedeniyle ciddi bir felaket yaşanmış durumda tek tesellimiz can kaybının olmaması, yolların büyük bir kısmı kullanılacak durumda değil tahribatın daha çabuk giderilmesi için Büyükşehir Belediyesi’nden iş makinası desteği istedik ekipler birlikte kapanan yolları açmaya başladılar" dedi.

Yayın Tarihi : 24.10.2015 : 01:05

Etiketler : Karacabey    Sele    Teslim    Oldu    Genel   


Yorumlar

8935
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN