Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Marmaris’te ’Son Tatil’ Filmi Çekiliyor

Marmaris’te ’Son Tatil’ Filmi Çekiliyor
Daha önce Ayaz, Abim ve Mutluluk gibi filmlerde plato olarak kullanılan Muğla’nın Marmaris İlçesi, çok sayıda televizyon dizisinin ardından ’Son Tatil’ isimli romantik komedi türündeki sinema filminin çekimlerine ev sahipliği yapmaya başladı. Çok sayıda ünlü ismin rol aldığı film Nisan 2016’da vizyona girecek.

 

 
Marmaris İlçesi’nde çekimlerine başlanan Son Tatil filminin başrollerini Şirin Yıldırım, Metin Yüksel, Erol Koçan gibi isimler paylaşıyor. İstanbul’dan Marmaris’e son tatilini yapmak için giden genç bir kızın Marmaris’te değişen hayatını beyazperdeye taşıyacak film, çekimlerin tamamlanmasının ardından Nisan ayında izleyiciyle buluşacak.
 
2009 yılında Marmaris’te Ergun Mercan ile Abim filmini çeken ve tekrar Marmaris’te yeni bir sinema filmi çekme kararı veren yönetmen Banu Kaplanoğulları, "Ekip olarak Marmaris’e aşinayız ve çok seviyoruz. Marmaris bizim evimiz, ailemiz gibi. O yüzden bu filmimizde de yine Marmaris’te çalışmak istedik. Zaten buradan daha güzel bir yer bulamazdık. Film, İstanbul’dan Marmaris’e son tatilini yapmak için gelen genç kızın burada hayatının değişmesi üzerine kurulu. Marmaris’te hem aşkı hem dostluğu hem de kardeşliği buluyor. Filmin çekimleri İstanbul’da başlıyor ve 10-12 gün Marmaris’te sürecek. Daha sonra İstanbul’da çekimlerimiz var" dedi.
 
Filmde başrolü paylaşan 27 yaşındaki Ece Ünlü, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamladığını söyleyerek, "Makbet, Hamlet, Ayışığında Şamata gibi bazı tiyatro oyunlarında rol aldım. Son Tatil, ilk beyazperde deneyimim. Böylesine güzel bir ekipte yer almaktan çok mutluyum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 23.10.2015 : 17:32

Etiketler : Marmariste    son    Tatil    Filmi    Çekiliyor    Genel   


Yorumlar

4722
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN