Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Katkı Payını Kaldıracağız''

''Katkı Payını Kaldıracağız''
CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, AKP iktidarının 'sağlıkta devrim yaptık' iddiasının hızla çöktüğünü, kendilerinin iktidara geldiğinde zulüm haline gelen katkı payını kaldıracaklarını açıkladı.

 

İkinci altı yılda Ak Parti'nin sağlık politikasının çöktüğünü, sağlık hizmetlerinin her aşamasına yedirilen katkı paylarının Anayasa'daki sosyal devlet ilkesini ihlal ettiğini ifade eden Çıray, "Katkı payı başta emeklilerimiz olmak üzere çalışmış ve çalışan bütün vatandaşlarımız için tam bir zulme dönüştü. 1 Kasım'da CHP iktidarıyla birlikte bu zulüm de son bulacak" dedi. 
 
Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'ndeki meslektaşlarını, hastaları ve huzur evi sakinlerini ziyaret eden, Hastane Başhekimi Op. Dr. Ali Serdar Pedükcoşkun ve eşi Op. Dr. Nazan Pedükcoşkun'un karşıladığı Çıray çifti önce hastane yönetiminden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Milletvekili Çıray Tıp Fakültesinde birlikte okuduğu ve hastanede görev yapan bazı arkadaşlarıyla birlikte hastaları ziyaret etti. Yangın sonrasında hastaneye yerleştirilen Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenen Çıray çifti verdikleri küçük hediyelerle onları mutlu etti. 
 

Yayın Tarihi : 23.10.2015 : 15:07

Etiketler : chp    aytun çıray    sağlık hizmetleri    katkı payı   


Yorumlar

5903
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN