Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Müzisyenler Kahvesinde Bir Ölüm

Müzisyenler Kahvesinde Bir Ölüm
Adana’da 64 yaşındaki Servet Yılmaz Gença, çay içmek için girdiği kahvede kalp krizi geçirdi. Yarısını içtiği çay ve poğaçası tepside kalan Gença, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

 

Havuzlubahçe Mahallesi’nde oturan Servet Yılmaz Gença, sabah kahvaltısını yapmadan evden çıktı. Müzisyenlik de yapan Gença, meslektaşlarının sürekli gittiği Obalar Caddesi üzerindeki Müzisyenler Kıraathanesi’ne girip çay istedi. Gelirken aldığı poğaçayı yiyip, çayını yudumlamaya başlayan Gença, oturduğu sandalyeden aniden yere düştü. Yaklaşık 2 ay önce kalp ameliyatı olduğu belirtilen Gença’nın kriz geçirdiğini düşünen arkadaşları, 112’yi arayarak ambulans istedi.
 
ÇAYI VE POĞAÇASI TEPSİDE KALDI
 
Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, Gença’nın kalbinin durduğunu belirledi. Sağlık görevlileri Gença’nın duran kalbini çalıştırmak için masaj yaparken, arkadaşları sağlık ekiplerinin çabasını çaresiz gözlerle izledi. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen Servet Yılmaz Gença, kurtarılamadı. Yorgun kalbi duran Gença’nın cesedinin üzeri masa örtüsü ile kapatılırken, geriye ise bardaktaki yarısı içilmiş çay ile yarım poğaça kaldı.

Yayın Tarihi : 23.10.2015 : 12:31

Etiketler : Müzisyenler    Bir    Ölüm   


Yorumlar

5364
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN