Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme'de ''Sonbahar'' Temizliği

Çeşme'de ''Sonbahar'' Temizliği
Çeşme Belediyesi, yoğun geçen yaz aylarının ardından yağmur suyu kanalı ve dereleri kapsayan kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı. Hem bahar temizliği yaptı hem de kış sezonu için önlem aldı

 

Çeşme Belediyesi, turizm cenneti Çeşme'nin yoğun geçirdiği yaz sezonunun ardından ilçenin çeşitli bölgelerinde geniş kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı. Çeşme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışma, günlük olarak yapılan temizlik faaliyetleriyle birlikte yürütülüyor. İlçe merkezi, Alaçatı, Çiftlik, Dalyan, Ilıca ve Reisdere bölgeleri başta olmak üzere Çeşme'nin birçok bölgesinde eş zamanlı olarak yürütülen çalışma kapsamında, çöp konteynırları, yağmur suyu kanalları ve dere yataklarında sonbahar temizliği yapılıyor, kış sezonuna hazırlanıyor. 
 
Hem temizlik hem önlem
 
Çeşme Belediyesi'nin, ilçenin yaz aylarında büyük oranda artan nüfusuna eksiksiz hizmet verebilmek için hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, "Yoğun geçirdiğimiz sezonun bitmesine rağmen Çeşme Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Yağmur suyu kanalları ile dere ve dere yataklarında biriken atıklar şiddetli yağmurlarla oluşabilecek aksiliklere mahal vermemek için temizleniyor. Çalışmalarla hem sonbahar temizliği yapılıyor hem de yaklaşan kış ayları öncesinde önlem alınıyor" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 23.10.2015 : 10:00

Etiketler : çeşme belediyesi    muhittin dalgıç    sonbahar temizliğ       


Yorumlar

2727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN