Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


The Big Short’tan Yeni Poster

The Big Short’tan Yeni Poster
Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt gibi dev isimlerin birarada kadrosunda yer aldığı The Big Short’tan yeni poster yayınlandı.

 

Yedek Polisler, Anchorman gibi filmlerle tanıdığımız Adam Mckay, kadrosunda barındırdığı dev isimlerle oldukça merak uyandıran son filmi The Big Short ile sinemaseverlerin karşısına çıkmak için gün sayıyor.
 
Michael Lewis’in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan The Big Short'un konusu ise  sektör dışından dört kişinin büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmesine odaklanıyor. Bu dört kişinin cesur yatırımları ise onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürecek.
 
Kadrosunda barındırdığı Brad Pitt, Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ile daha şimdiden merakları zirveye taşıyan yapımdan yeni bir poster yayınlandı. Bu dört ünlü aktörün yanısıra Finn Wittrock, Selena Gomez, Karen Gillan gibi isimleri de izleme şansına erişeceğimiz yapım 8 Ocak 2016’da seyircisiyle buluşacak.
 

Yayın Tarihi : 23.10.2015 : 09:02

Etiketler : The Big Short    Christian Bale    Steve Carell    Ryan Gosling    Brad Pitt    Michael Lewis    film    sinema    Finn Wittrock    Selena Gomez    Karen Gillan    Yedek Polisler    Anchorman   


Yorumlar

4264
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN