Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bağımsız Adaydan Mehteranlı Tanıtım

Bağımsız Adaydan Mehteranlı Tanıtım
Uşak’ın tek bağımsız adayı Ayhan Yıldırım, mehteran takımı eşliğinde halktan oy istedi. Ayrıca şehitler için etli pilav hayrı dağıttı.

 

Uşak Belediyesi önünden mehteran takımıyla birlikte İsmetpaşa Caddesi’nde yürüyerek halkı selamlayan bağımsız milletvekili adayı Ahmet Yıldırım, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde şehitler için vatandaşlara etli pilav hayrı dağıttı. Ankara’daki patlamada ölen vatandaşlar için üç gün yas ilan edildiğini belirten Yıldırım, "Ülkemizde 40 bin şehidimiz var, onlar için bir şey yapılmıyor. Pilavı şehitlerimiz için dağıtıyorum" dedi.
 
MECLİSİN KAPALI OLMASINI ELEŞTİRDİ
 
Mehteran takımının gösterisini izleyip, dağıtılan pilavı yiyen vatandaşlar ardından dağıldı. Geriye kalan 20 kadar vatandaşa seslenen bağımsız aday Ahmet Yıldırım, "7 Haziran’dan bugüne kadar meclis kapalı. Seçilmiş insanlar sokaklarda oy peşindeler. 7 Haziran’dan bugüne kadar milletvekili maaşlarını alıyorlar. Karşılığından ise 26 saat mesai verdiler. Bana göre aldıkları para haramdır. Ben vergi veren birisi olarak verilen maaşlara haram olsun diyorum. 7 Haziran’dan bu yana meclis çalışmıyor, savaş kapımızda. Her yerde bir bomba patlıyor. İktidar ve muhalefet partileri de tek başına iktidar olmak için kapı kapı geziyorlar. Bu insanlar size gezin diye oy vermedi. Seçildiysen gidip mesaini yapacaksın" dedi.
 
Bağımsız aday olmasına değinen Yıldırım, hiçbir partinin kendisinin fikrine uymadığını, bu nedenle bağımsız aday olduğunu, seçilse dahi hiçbir partinin bünyesine girmeyeceğini ifade ederek, "Çünkü ben yalan söyleyemiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 17:04

Etiketler : Bağımsız    Adaydan    Mehteranlı    Tanıtım    Genel   


Yorumlar

3743
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN