Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kalkan, Seçim Maratonunu Sürdürüyor

Kalkan, Seçim Maratonunu Sürdürüyor
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, seçim çalışmaları kapsamında, Seferihisar ve Konak ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. 1 Kasım seçimleri ile AK Parti’nin tekrar iktidara geleceği duygusunu hissettiğini belirten Kalkan, İzmir’de zafere kilitlendiklerini söyledi.

 

 
Kalkan, 1 Kasım seçiminden zaferle çıkarak AK Parti’yi tek başına iktidarda olacağı duygusuyla çalışmalarını devam ettirdiklerini belirterek, “Biz 13 yıldır Türkiye’nin öncü ve iktidar partisiyiz. Bu seçimde tekrar 1. Parti olma ve tek başına iktidar olma duygusunu hissediyoruz. Bu hissin verdiği güç ile ben ve takım arkadaşlarım her bireye ulaşmaya çalışıyoruz. Çünkü çalışmalarımız birey odaklıdır" diye konuştu.
 
1 Kasım seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını yineleyen Kalkan, "Memleket meselesi sloganı seçimin tanımını tam olarak yapıyor. Ben de bunu her fırsatta dile getiriyorum. Terör belasının olduğu şu ortamda tek düşünce AK Parti’nin tek başına iktidar olup olamayacağı düşüncesidir. Bu seçimi hiç kimse geçen seçimle mukayese etmesin. Türkiye’nin büyümesinden, gelişmesinden, dünyada karar verici bir ülke konumuna gelmesinden rahatsızlık duyan güç odakları var. Bu güç odaklarını defetmek için mesele artık memleket meselesi haline gelmiştir. Artık söz konusu devletin bekasıdır" dedi.

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 16:04

Etiketler : Kalkan    Seçim    Maratonunu    Sürdürüyor    Bölge   


Yorumlar

6108
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN