Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çetindoğan’a Ödül

Çetindoğan’a Ödül
Mediasa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, 20 Ekim 2015, Salı günü New York Times Square Marriott Marquis Hotel düzenlenen “Amerika’nın En Etkin Türkleri Ödül Töreni” nde “Sosyal Sorumluluk Alanında Üstün Başarı” ödülü aldı.

 

 
Amerika’da 2002 yılından beri yayınlanan TURKOFAMERICA dergisi tarafından düzenlenen ödül gecesine onur konuğu olarak katılan Demet Sabancı Çetindoğan’a, kurduğu vakıflarla sosyal sorumluluk alanında gerçekleştirdiği çalışmalardan ötürü “Sosyal Sorumluluk Alanında Üstün Başarı (Excellence in Social Responsibility) ödülü verildi.
 
Böylesine değerli bir ödülü almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Demet Sabancı Çetindoğan toplantıdaki konuşmasında, kadınlara imkan verildiğinde sosyal yaşam ve iş hayatında başaramayacakları bir şey olmadığının altını çizerek “Sosyal Sorumluluk bilinci ile gelecek kuşaklara daha yaşanası bir dünya için yerel ve global meselelere her zaman katkıda bulunmaya çalışıyorum. Kadınların birer girişimci, politikacı, yönetici ve lider olarak desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerek politika gerekse iş dünyasında kadınların daha fazla yer alması halinde sorunların çözümünde çok daha iyi ve hızlı sonuçlar alınacağına inanıyorum” dedi.
 
“Amerika’nın En Etkin Türkleri Ödül Töreni”nde Demet Sabancı Çetindoğan’ın yanı sıra ödül alan diğer isimler arasında müzisyen Fahir Atakoğlu, Dr. Mehmet Öz, diabet alanında dünyanın en önemli isimleri arasında yer alan Prof. Gökhan Hotamişligil gibi isimler yer alıyor.

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 13:56

Etiketler : Demet    Sabancı    Çetindoğana    Sosyal    Sorumluluk    Alanında    Üstün    Başarı    Ödülü    Genel   


Yorumlar

8068
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN