Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Millet Ne Derse O Olur''

''Millet Ne Derse O Olur''
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde seçmenlerle bir araya geldi, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

 

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde bir dizi ziyaretlerle seçim çalışmalarını sürdürdü. Bölgesindeki ilçeleri tek tek gezerek vatandaşları dinleyen, hedeflerini ve projelerini anlatan AK Partili Mahmut Atilla Kaya, memleketi Torbalı’da yoğun bir program geçirdi. Güne Torbalı Korucuk Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltı eden Kaya, AK Parti’nin ülkeye önemli eserler kazandırdığını ve büyük hizmetler yaptığını hatırlattı.
 
Torbalı ziyaretleri kapsamında Helvacı, Ormanköy ve Dağtekke mahallelerinde seçmenlerle bir araya gelen Kaya, ardından Buca’ya geçti. Buca’da yoğun bir mesai harcayan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, burada İnkilap Mahallesi ve Forbes Caddesi üzerinde hizmet veren esnafları ziyaret etti, vatandaşları dinledi, "Biz sizin hizmetkarınız. Millet ne derse o olur" dedi.
 

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 12:12

Etiketler : Kaya    Millet    Ne    Derse    O    Olur    Bölge   


Yorumlar

3904
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN