Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


HDP Pazara Çıktı

HDP Pazara Çıktı
HDP’nin İzmir milletvekili adayları, halkla buluşmak üzere ziyaret ettikleri Narlıdere ve Karşıyaka Bostanlı pazaryerlerinde seçim bildirileri dağıtarak, halktan ve esnaftan 1 Kasım seçimlerinde "İnadına barış, inadına demokrasi, inadına özgürlük ve inadına hukuk" demelerini istedi.

 

İzmir milletvekili adaylarından Mülkiye Birtane ve Derya Öz, Narlıdere İlçe örgütü temsilcileriyle ziyaret ettikleri pazaryerinde halk ve esnafla görüştü. Pazaryeri önünde ayrıca, Ankara katliamında yitirilen insanlar için HDP Narlıdere İlçe Örgütü tarafından lokma döküldü.
 
Milletvekili adaylarından Eylem Yıldız da Karşıyaka İlçe örgütüyle birlikte temaslarda bulunarak HDP’nin seçim bildirilerini dağıttı, halka, barış ve demokrasi umudunu yitirmemek için sandığa gitmeleri ve seçimlerini yapmaları çağrısında bulundu. Eylem Yıldız Karşıyaka İlçe Örgütü ile Emekli-Sen’i de ziyaret etti.
 
Öte yandan, adaylardan Müslüm Doğan, İbrahim Alkan ve Nazlı Masatçı Yamanlar seçim bürosu önünde konuşma yaparak, HDP’nin seçim taahhütlerini anlattı.
 
 

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 11:10

Etiketler : Hdp    Pazara    Çıktı    Bölge   


Yorumlar

8879
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN