Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

Hulk da Olacak
Marvel evreninin merakla beklenen yapımında Mark Ruffalo'nun canlandırdığı Hulk'ın da yer alacağı açıklandı.

 

Variety'de yer alan haber ile dedikodular doğrulandı. Marvel evreninin Asgardlı tanrısı Thor'un maceralarını işleyen serinin yeni filmi Thor: Ragnarok'ta yeşil dev Hulk da olacak.
 
Günlerdir internette dolaşan dedikoduların ardından kesin haber nihayet geldi.Yenilmezler serisinde karakteri canlandıran Mark Ruffalo'nun tekrar yeşil devi canlandıracağı da belirtilirken bu filmin Ruffalo'nun Yenilmezler serisi haricinde rolü canlandıracağı ilk yapım olacak. Assgardlı tanrıların savaşına öfkeli bilim adamı Hulk'un nasıl dahil olacağı henüz bilinmezken kesinleşmeyen kimi iddialara göre filmin geçtiği yer uzak bir gezegen olup dünyayla ya da Asgardla bağlantılı olmayacak. Çizgi roman serisinde Illuminati'nin Hulk'u dünyayı terk etmesi için kandırdığı sahnelerin sonucu olarak Hulk'un Thor'la bir araya geleceği de iddialar arasında.
 
Taika Waititi imzalı olacak olan fantastik yapım 28 Temmuz 2017'de vizyona girecek.

Yayın Tarihi : 22.10.2015 : 09:01

Etiketler : hulk    Mark Ruffalo    Taika Waititi    fantastik    Asgardlı tanrı    Thor    Thor: Ragnarok    yeşil dev    yenilmezler    Illuminati    Çizgi roman serisi   


Yorumlar

9659
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN