Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cep Telefonu Aldı, Mercedes Kazandı

Cep Telefonu Aldı, Mercedes Kazandı
Denizli’de bir alışveriş merkezinin düzenlediği kampanyanın talihlisi evhanımı Mihriban Çoban oldu. Kızına cep telefonu alarak kampanyaya katılan Mihriban Çoban, yapılan çekiliş sonucu 130 bin lira değerindeki Mercedes otomobilin sahibi oldu.

 

Alışveriş merkezinin 20 Mayıs- 31 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği Mercedes kampanyasının talihlisi Ali Tınaz’ın sunuculuğunu yaptığı çekilişle belli oldu. Ali Tınaz, çekilişi izlemeye gelen izleyiciler arasından seçtiği misafirleri hem eğlendirdi hem de çeşitli hediyeler kazandırdı. Tınaz’ın sorduğu sorulara doğru cevap veren ziyaretçiler, tablet, kahve makinesi, hediye çeki, elektrikli ev aletleri kazandı.
 
Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte 130 bin liralık Mercedes CLA 200 otomobilin talihlisi ise evhanımı Mihriban Çoban oldu. Otomobil talihlisi Mihriban Çoban’a telefonla ulaşıldı. Talihli olduğuna inanamayan Mihriban Çoban, eşi ve çocukları ile alışveriş merkezine gelip, otomobilinin anahtarını alışveriş merkezi Müdürü Osman Koçaslan’dan aldı. Kızına cep telefonu alarak kampanyaya katıldığını söyleyen Çoban, "Bu sayede lüks otomobil sahibi olduk. Aile olarak çok mutluyuz" dedi.

Yayın Tarihi : 21.10.2015 : 17:37

Etiketler : Cep    Telefonu    Aldı    Mercedes    Kazandı    Genel   


Yorumlar

2882
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN