Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Urla'da Örnek Uygulama

Urla'da Örnek Uygulama
Urla Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan, Urla Postane Sokağı ve Zafer Caddesi Sokağının sağlıklaştırma çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

 

Altyapı hizmeti veren kurumların koordinasyonyus çalışması ve yolların yap boza dönmesi çok tepki çekerken Urla’da örnek çalışma sergilendi. Kasım ayı içerisinde başlaması planlanan “Sokak Sağlıklaştırma" işinin proje alanında gerçekleşen teknik kurul görüşmesinde; içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu kanalı, enerji ve elektronik haberleşme hatlarının yenileme çalışmalarının, cadde düzenleme uygulamalarından önce başlaması ve koordineli olarak yürütülerek tamamlanmasına karar verildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi Müdürü Nurdan Er ve Urla Belediyesi Fen İşleri Müdürü Güner Özlük, diğer kurum ve kuruluşları temsilcilerinin, altyapı işi çalışmaları AYKOME koordinesiyle tamamlandı.
 
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar “Urla, tarihi dokusu ve mimari atmosferiyle çok özel bir ilçe. Atalarımızın bizlere emanet olarak bıraktığı değerlere sahip çıkmamız gerek. Tarihi yapılarla çevrili Sanat sokağımızı koruyup geliştirmemiz lazım. Urla yalnızca kum, deniz, güneş turizmi ile değil tarih ve kültür turizmi için de ilk sıralarda yer almalı" de

Yayın Tarihi : 21.10.2015 : 11:21

Etiketler : Sanat    Sokağında    Örnek    Uygulama    Bölge   


Yorumlar

8925
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN