Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Hükümeti CHP Kuracak''

''Hükümeti CHP Kuracak''
CHP İzmir 2. bölge Milletvekili adayı Kamil Okyay Sındır, ADD Karşıyaka Şubesi, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ile İzmir Sancak Rumeli Kütür ve Dayanışma Derneği’ndeki konuşmalarında “1 Kasım seçimlerinden sonra hükümeti kuran parti biz olacağız" dedi.

 

Türkiye’nin ekonomik sorunların her geçen gün giderek büyüdüğü söyleyen Sındır, ekonominin ardın kırmızı alarm verdiğini, geriye gittiğini hatırlattı. Sındır, "17 milyonu aşan yoksulumuz ve 6 milyonu aşan işsizimiz azalmıyor, artıyor. İşsizlik masa başında azalmaz. Biz herkese iş olanağı sağlayan, kapsayıcı bir büyüme ve kalkınma stratejisiyle zenginleşerek insanına umut veren bir Türkiye için iktidara talibiz. Üniversiteyi bitirmiş ama iş bulamayan bu sebeple annesinin babasının eline bakan bir gençlik olmasın diye iktidara talibiz" dedi.
 
CHP iktidarında refahın tabana yayıldığı bir ekonomik düzen kuracaklarını dile getiren Sındır, “İktidarımızda üreten ve ürettiğini hakça bölüşen ekonomik bir düzen kuracağız. Önceliğimiz her yurttaşımızın insanca yaşayabileceği düzeyde gelir elde etmesini sağlamak olacak. İnsan odaklı bir kalkınma anlayışıyla hareket edeceğiz. Gençler ve kadınlar başta olmak üzere tüm yurttaşlarımızın, ekonomik hayata ve üretime katılmasına fırsat sağlayacağız. Kısaca sosyal devletin olmazsa olmazı olan refahın tabana yayılmasını sağlamak önceliğimiz olacak. Türkiye’nin özlediği ekonomik refahı, eşit ve adil dağılımı 1 Kasım’dan sonra inşa edeceğiz. Halkımızın desteğiyle 1 Kasım seçimlerinden sonra hükümeti kuran parti biz olacağız ve 13 yıllık tahribatı ortadan kaldıracağız" dedi.
 

Yayın Tarihi : 20.10.2015 : 12:38

Etiketler : Sındır    Hükümeti    Chp    Kuracak    Bölge   


Yorumlar

1853
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN