Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Düşlerin Terzisi

Düşlerin Terzisi
Jocelyn Moorhouse’un yönettiği ve Kate Winslet, Liam Hemsworth, Hugo Weaving ile Sarah Snook’un oynadığı Düşlerin Terzisi (The Dressmaker), 13 Kasım 2015’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

 

Tilly Dunnage, güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly’yi bulmak için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly’yi kasabalıya yaklaştıran şey onun eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır. Bu arada geçmişini haksız bir şekilde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy’ye kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyler yaptıracağını görecektir.
 
 

Yayın Tarihi : 20.10.2015 : 09:00

Etiketler : Düşlerin Terzisi    Jocelyn Moorhouse    Kate Winslet    Liam Hemsworth    Hugo Weaving    Sarah Snook    The Dressmaker    sinema    vizyon   


Yorumlar

8028
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN