Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kütahya'da Satırlı Kavga

Kütahya'da Satırlı Kavga
Kütahya’da Osmanlı Ocakları İl Başkanı Hüseyin Kızılarslan’ın karıştığı satırlı kavgada 2 kişi yaralandı. Polis, Hüseyin Kızılarslan ile satırla yaralama olayını gerçekleştirdiği öne sürülen arkadaşı Hüseyin Özdemir’i gözaltına aldı.

 

Olay akşam saatlerinde Servi Mahallesi Mithatpaşa Caddesi’ndeki kokoreççi dükkanı önünde meydana geldi. Kokoreççi dükkanı sahibi Hüseyin Özdemir ve arkadaşı Osmanlı Ocakları Kütahya İl Başkanı Hüseyin Kızılarslan ile Ülkü Ocakları Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Temsilcisi Ahmet Tahsin Erbilen ve Selman Tuğ arasında daha önce aralarındaki bir husumetten dolayı tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce iddiaya göre Hüseyin Özdemir iddiaya göre kendisine ait kokoreççiden aldığı satırla Ahmet Tahsin Erbilen ve Selman Tuğ’u yaralandı. Erbilen ve Tuğ ambulansla DPÜ Evliye Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 
 
Polis, Hüseyin Özdemir ile yanında bulunan arkadaşı Hüseyin Kızılarslan’ı gözaltına aldı. Hastanede tedavisi süren yaralılardan Ahmet Tahsin Erbilen’in hayati tehlikesinin olduğu, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Yayın Tarihi : 19.10.2015 : 21:46

Etiketler : Osmanlı    Ocakları    Kütahya    İl    Başkanının    Karıştığı    Satırlı    Kavgada    Kişi    Yaralandı   


Yorumlar

6985
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN