Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Aydınlık Kazanacak''

''Aydınlık Kazanacak''
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan 1 Kasım seçimlerinin karanlık ile aydınlığın mücadelesi olacağını söyledi, "Biz kazanacağız" dedi.

 

CHP Parti Meclisi üyesi ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Eşrefpaşa pazar yerinde üretici esnafın sorunlarını dinledi. Kemeraltı Çarşısında esnaf ziyareti de yapan Tuncay Özkan akşam saatlerinde Çeşme Pazaryerine gidip burada halka hitap etti.
 
Özkan, "Çocuklarımızın geleceğini çalıyorlar, eğitim sistemi perişan, rakamları gizliyorlar sınavlarda matematik sorusu yanıtlayamayan çocuklarımızın oranı inanılmaz durumda. Bu karanlık geleceği AKP iktidarı yaratmıştır. Gelecek gençlik demek. Bu karanlığı sonlandıracağız. Mustafa Kemal’in aydınlığı ile tüm ülkemizi aydınlatacağız size söz veriyoruz. Yanlış dış politika, yanlış eğitim politikası, yanlış ekonomik politikası ile yarınlarımızı bataklığa sürüklüyorlar. AKP bir yanlışlıklar iktidarıdır. CHP bu karanlık düzeni yıkacak, aydınlık yarınlar kuracak. Bunun için bir kez daha sizin desteğinizi istiyoruz. Bu karanlıkla, aydınlığın mücadelesidir. Biz kazanacağız, biz kazancağız" dedi.
 

Yayın Tarihi : 19.10.2015 : 13:14

Etiketler : Özkan    Aydınlık    Kazanacak    Bölge   


Yorumlar

6970
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN