Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seçimin Nabzı Ben TV'de Atıyor

Seçimin Nabzı Ben TV'de Atıyor
7 Haziran seçimlerinin ardından bir seçimin daha nabzı Ben TV'de atıyor. 1 Kasım gecesi seçim sonuçlarının netleşmesine kadar geçecek süreçte adayların tanıtım faaliyetleri ve kulis haberleri, İzmirliyle bu ekranda buluşacak.

 

1 Kasım’da gerçekleştirilecek milletvekilliği seçimi öncesi geri sayımın adresi bir kez daha Ben TV olacak. Adayların milletvekilliğine gideceği yolda tüm gelişmeler haber portalında özel haberlerle an be an paylaşılırken, ekranda da adeta siyaset fırtınası esecek. 
 
Ben TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak siyasiler, haftanın hemen her günü kendilerini tanıtma fırsatı bulacaklar. Cuma günlerinin klasiği Üç Gazeteci Bir Konuk ve 3. sezonunu yaşayan Rota Siyaset’e haftanın muhtelif günleri ekranda olacak Seçim Arenası da eşlik edecek.
 
 
 
 
Ben TV’de demokrasi ve siyaset şöleni bunlarla da sınırlı kalmayacak. Burak Cilasun'un sunumuyla 18.00 Ana Haber Bülteni ve Mutlu Kopuz ile 13.00 Gün Ortası Haber Bülteni de siyasetin son dakika bilgilerini konuklarıyla birlikte izleyiciye aktaracak. Adaylar hem kendilerini tanıtacaklar, hem de merak edilen ve sorulamayan soruları yanıtlayacaklar.
 
 
Ben TV izleyin, haberiniz olsun...

 

Yayın Tarihi : 19.10.2015 : 12:20

Etiketler : haber    haberler    seçim    siyaset    genel seçim    seçimin nabzı ben tvde atıyor    seçim arenası    üç gazeteci bir konuk    rota siyaset    ana haber bülteni    kanalben    ben tv       


Yorumlar

1029
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN